محصولات ما در فروشگاه دکورات در حال حاضر از سه طریق برای شما عزیزان ارسال می گردد:
1- از طریق پست: در حال حاضر با توجه به وجود کرونا و ضد عفونی تمام بسته ها از طریق پست، معمولا زمان طولانی سپری می گردد تا کالا به دست شما برسد.
در ضمن هزینه های پستی نیز در محصولات حجیم بسیار بالاست.
2- از طریق تیپاکس: از این طریق، همانند پست، محصول شما در هر محلی (کار یا منزل شما ) تحویل می گردد که برای سفارشات کوچک مانند تعداد کم رول کاغذ دیواری یا گلهای سقفی بسیار مناسب است.
3- از طریق باربری: عمده محصولات ما از طریق باربری ارسال می گردد که با توجه به وزن و حجم محصولات ما، مناسبترین و ارزانترین روش ارسال می باشد.
معمولا محصولات ما در شهرهای بسیاردور نیز طی 2 الی 3 روز از طریق باربری قابل در یافت است. نکته قابل توجه این است که بعد از رسیدن محصولات شما در باربری مقصد، هزینه حمل از باربری تا محل شما بر عهده خودتان می باشد در ضمن با توجه به وجود انبارهای مختلف کناف ، پی وی سی ، کاغذ دیواری و… درشهرهای مختلف و همکاری همه جانبه آنها با فروشگاه دکورات بسیاری از محصولات در شهر کاشان – تهران وحومه – اصفهان و… با پیک داخل شهری ارسال می گردد.
در نظر داشته باشید هزینه ارسال محصولات از طرق باربری برعهده مشتری می باشد.
شما میتوانید با آیکون واتساپ ( در گوشه سمت راست و پایین سایت) با کارشناسان ما مشاوره نمایید تا با توجه به مکان زندگی شما، بهترین شیوه ارسال انتخاب شود.

 

با تشکر
فروشگاه اینترنتی دکورات

 

نحوه ثبت سفارش

 

شیوه های پرداخت