نحوه ثبت سفارش

فروشگاه اینترنتی دکورات بسیار مفتخر است. که به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های عرضه محصولات و خدمات دکوراسیون داخلی. و نمای ساختمان در خدمت شما مشتریان گرامی است. برای ثبت سفارش در فروشگاه بهتر است. ابتدا از طریق آیکون واتساپ. (در گوشه سمت راست و پایین سایت)، محصول مورد نظر خود را استعلام نمایید. شما می‌توانید به دو شیوه قیمت محصولات را پرداخت نمایید. و با خیالی آسوده آنها را دریافت نمایید:

  • پرداخت در سایت: محصولات خود را انتخاب نمایید. و پس از اطمینان از موجودی آن ( از طریق مشاوره با کارشناسان ما) به راحتی و با پرداخت. امن زرین پال پس از ثبت مشخصات خود قیمت آن را بپردازید. و محصول خود را دریافت نمایید.
  • از طریق مستقیم: شما می‌توانید. از آیکون واتساپ (در گوشه سمت راست و پایین سایت) مستقیما. در هر ساعت شبانه روز به کارشناسان ما متصل شوید. و پس از اخذ موجودی و دریافت پیش فاکتور. مبلغ سفارش را به شماره کارت فروشگاه واریز کنید. و محصول خود را دریافت نمایید.
  • با توجه به حجیم بودن کالاهای موجود در سایت و هزینه باربری در حال حاضر گزینه پرداخت در محل. برای هیچ کدام از کالا ها در سایت وجود ندارد.

با توجه به وجود بیش از هزار کالا در سایت ما بهتر است. از وجود کالای انتخابی خود مطمئن شوید. یا کد محصول و عکس آن را از طریق واتساپ برای ما ارسال نمایید، تا درکوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند. سپس می‌توانید فرآیند خرید را از طریق واتساپ یا سایت انجام دهید. باتشکر فروشگاه دکورات.

 

به این مقاله امتیاز دهید!